Něco málo o nás

Připravili jsme pro Vás svým zaměřením zcela nové a moderní webové stránky, nesoucí název „Exotika“ .
Již tento název dává jistě tušit, kam naše nové poznávací zájezdy budou mířit. Ano, odpověděli jste správně - do exotických zemí, vonících dálkami, zářivým sluncem a vyhřátým mořem a to i v zimě, kdy u nás známe jen ledový vítr, sníh a plískanice, ale lákajících také svými četnými památkami a kulturním a společenským životem milovníky historie, umění i zábavy. 
Takže nyní již jen zbývá pohodlně se usadit a při šálku dobré kávy si prohlídnout naše nové webové stránky a nechat se unášet za sluncem, mořem, pyramidami, Indiány, pouštěmi i ledovci, velbloudy i tučňáky
Přejeme Vám nezapomenutelné zážitky z Vaší exotické dovolené.
 
 Ve dnech 26. - 31.července 2001 se zúčastnila majitelka a ředitelka CK PAN´EUROP spol. s r.o. PaedDr. Jarmila     Messari jako jediná zástupkyně cestovního ruchu ze střední a východní Evropy na osobní pozvání prezidenta Peru dr.   Alejandra TOLEDA Manrique jeho slavnostního uvedení do funkce - inaugurace v Limě a na Machu Picchu jako osobní   poděkování za dlouholeté organizování zájezdů do Peru a dalších zemí Latinské Ameriky. 
 Slavnostní akty se konaly ve stylu státním v hlavním městě Limě a stylu tradičním - na posvátném místě Inků - Machu   Picchu za přítomnosti oficiálních vládních delegací, hlav mnoha států - např. tehdejšího španělského   korunního prince   a současného krále Filipa VI., mezinárodních organizací, zástupců diplomatického sboru, aj.