Něco málo o nás

Připravili jsme pro Vás svým zaměřením zcela nové a moderní webové stránky, nesoucí název „Exotika“ .
Již tento název dává jistě tušit, kam naše nové poznávací zájezdy budou mířit. Ano, odpověděli jste správně - do exotických zemí, vonících dálkami, zářivým sluncem a vyhřátým mořem a to i v zimě, kdy u nás známe jen ledový vítr, sníh a plískanice, ale lákajících také svými četnými památkami a kulturním a společenským životem milovníky historie, umění i zábavy. 
Takže nyní již jen zbývá pohodlně se usadit a při šálku dobré kávy si prohlídnout naše nové webové stránky a nechat se unášet za sluncem, mořem, pyramidami, Indiány, pouštěmi i ledovci, velbloudy i tučňáky
Přejeme Vám nezapomenutelné zážitky z Vaší exotické dovolené.
 
     
Dne 23. října 2015 byla majitelka a ředitelka CK PAN´EUROP spol. s r. o. PaedDr. Jarmila Messari oficiálně slavnostně inaugurována jako honorární konzulka Marockého království v Ostravě. Slavnostní inaugurace se konala v koncertním sále Janáčkovy konzervatoře v Ostravě za osobní přítomnosti Její Excelence velvyslankyně Marockého království v Praze paní Souriyi Otmani, hejtmana krajského úřadu Moravskoslezského kraje Ing. Miroslava Nováka, členů diplomatického sboru a dalších vzácných hostů.